Wybierz podstronę:

Informacje o firmie

Profil działalności, historia

Hala montażu

   IZO Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o. od początku swojej działalności zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem urządzeń do obróbki cieplnej, modernizacjami istniejących obiektów, produkcją materiałów ogniotrwałych i wyrobów z tych materiałów. Dostarczamy również ogniotrwałe i termoizolacyjne materiały eksploatacyjne i serwisowe.

   Zakład Izolacji Ogniotrwałych IZO założył w 1993 roku dr inż. Witold Żołnierczyk, ceramik od lat związany z zagadnieniami obróbki termicznej i izolacji. W związku z dynamicznym rozwojem w roku 2007 firma została przekształcona w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W październiku 2012 roku zgodnie z planem rozwoju dotychczasowe lokalizacje w Gliwicach przeniesione zostały do wspólnej siedziby w Bytomiu. Na powierzchni 1700m2 zorganizowano halę konstrukcji stalowych i montażu, dział ceramiki, warsztat elektryczny, część socjalno-biurową i magazyn. Sprawna organizacja produkcji pozwala nam samodzielnie realizować złożone projekty w oparciu o indywidualne wymagania Odbiorcy.   Zachęcamy do zapoznania się z naszą ogólną ofertą. Zdecydowana większość z produkowanych przez nas urządzeń przystosowana jest do oczekiwań technicznych i ekonomicznych Klientów. Są to realizacje jednostkowe, uwzględniające wymogi procesu, rodzaj mediów i uwarunkowania istniejące w konkretnym zakładzie. Projektowanie czy dobór odpowiedniego urządzenia poprzedzony jest zawsze dokładnym poznaniem potrzeb Klienta i stąd też oferowane produkty zgodne są z oczekiwaniami.
   Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne jak i duże międzynarodowe koncerny oraz jednostki budżetowe. Jesteśmy stale do Państwa dyspozycji. Dane korespondencyjne znajdują się na podstronie 'Kontakt'.


Z wyrazami szacunku

Zarząd IZO Sp. z o.o. 
 

Aktualności :: O Firmie :: Produkty :: Usługi :: Kontakt